סדנאות\ הרצאות

"ציורי ילדים כפתח לעולמם הפנימי"- ילדים קולטים הרבה יותר ממה שאנו, ההורים, חושבים. חלק הם אומרים, חלקים אחרים הם שומרים פנימה. כהילד מצייר הוא משליך את עולמו הפנימי בצבע ובקווים. מה הוא לא רוצה לספר? מה הוא רוצה לצעוק? במסגרת עבודת התזה שלי חקרתי ציור משפחה של ילדים, ובהרצאה אני חושפת בפני המשתתפים את העולם הפנימי המופלא של ילדים דרך ציורים אלו, ומצעיה להורים כלים יישומיים להתבוננות נכונה בציור של ילדם. איך לקרא נכון ציור? ממה להיזהר? ומה עושים שיש נורה אדומה בציור?

"אמהות מדברות זוגיות"- קבוצה\ סדנה להעצמה אישית-נשית., המפגשים מיועדים לנשים שמרגישות שקצת איבדו את עצמן בין הזוגיות, הילדים, הקריירה והמשפחה. במפגשים נברר מדוע אנחנו כל כך עמוסות במהלך השבוע? מדוע נדמה שאבות מצליחים למצא זמן לתחביבים ואמהות לא? ואיך ניתן לפלס את הדרך ולהצליח בשלושת המשימות החשובות- להיות אמא טובה, רעיה מרוצה, ואישה מאושרת?!

"מגשימות חלומות"- סדנת אימון לנשים., סדרת מפגשים לנשים בהם נזהה מה החלום שלך? מה את רוצה שיקרה לך השנה? איזה שינוי את צריכה ורוצה בחיים? נעבוד על מיפוי החסמים בדרך להגשמת החלום ונבנה תוכנית פעולה אופרטיבית להגשמתו עם יעדים לטווח הקצר והארוך.

"סודות של זוגות מאושרים"- הרצאה. כיועצת זוגיות ומשפחה וכמי שדוגלת בפסיכולוגיה החיובית יצאתי לנבור במחקרים ולשאול זוגות מבוגרים מאושרים- מה הסוד שלכם? מה אתם עושים אחרת שזוגות אחרים לא עושים? איך שומרים על הגחלת אחרי 20 שנה יחד? את כל הסודות איגדתי ל"עשרת כללי הזהב של זוגות מאושרים" אותם אחשוף בהרצאה יחד עם עוד הפתעות שינפצו לכם את מה שחשבתם על זוגיות מאושרת, וישאירו לכם הרבה תקווה לזוגיות שלכם!

מודעה משגב.jpg

"המסך משתלט על המשפחה?"- גם אתם מרגישים שהפלאפון שינה את החיים הזוגיים שלכם? אתם לא לבד... בהרצאה אבדוק יחד עם הקהל מה עשה הסמרטפון לזוגיות? ואיך משפיע על ההורות? מה נשים וגברים חושבים על הנושא? וכיצד ניתן לשמור על הזוגיות בעידן בו היו טיוב, הוואצאפ והקראש רויאל השתלטו עלינו...

   לפרטים והזמנה דברו איתי
          מיכל בלאושטיין
          052-6787898
 michal.mackom@gmail.com
        או השאירו הודעה
     ואחזור אליכם בהקדם!
IMG-20171214-WA0019.jpg
IMG-20180805-WA0029.jpg

Thanks! Message sent.