ייעוץ באמצעות סקייפ

                                   אין לכם זמן להיפגש עם יועץ זוגי- משפחתי?
 
                     מתגוררים בחו"ל אך מחפשים יועץ זוגי ישראלי?
 
                       חוששים ממפגש פנים אל פנים עם מטפל?
 
              כבר לא חייבים לצאת מהבית כדי להיפגש עם יועץ זוגי !!
 
למי מתאים טיפול און ליין?
טיפול און ליין מתאים לשלושה סוגים של אנשים- הראשונים הם אלו שמבחינה טכנית לא יכולים להגיע למפגש פרונטלי (עומס בעבודה\ אין כלי רכב\ מגורים בחו"ל או במרכז ודרום הארץ), עבורם זהו הפתרון האידיאלי.
הסוג השני אלו אנשים שחוששים ממפגש פרונטלי, ומעדיפים לקבל ייעוץ או טיפול באמצעות מחשב, בעידן המודרני אנשים רבים, ואולי גם אתם, מרגישים נוח  יותר מאחורי מסך מאשר פנים אל פנים.
טיפול און ליין מתאים מאוד, והוא היחיד למעשה, לאנשים שמעוניינים לקבל ייעוץ וטיפול אך באופן אנונימי לגמרי. אם אתם משתייכים לקטגוריה הזו, אז זה המקום המושלם עבורכם, פה תוכלו להישאר בשם בדוי ולהופיע מולי בסקייפ בכל דרך שתבחרו.
 
מה היתרונות של טיפול און ליין?
כאמור טיפול און ליין מאפשר נגישות גם למי שלא יכול להגיע למפגש פרונטאלי, פנים אל פנים. טיפול און ליין גם מאפשר אנונימיות רבה היות וניתן  להיפגש גם באמצעות הצאט או הטלפון בלבד. בנוסף טיפול און ליין מאפשר טיפול רציף ותמיכה רבה מאוד במהלך תקופת הטיפול.
 
נשמע מעניין... מה הצעד הבא?
ניתן ליצור עימי קשר בדרכים רבות. הפגישה הראשונה היא פגישת היכרות ללא כל מחויבות ביננו ומטרתה להרגיש האחד את השני ולבחון האם אכן אנחנו מעוניינים לצאת יחד למסע משותף לשיפור, שינוי ומציאת פתרונות אישיים וזוגיים למצב בו אתם מצויים. לאחר מכן אנו נקבע יום ותאריך אחת לשבוע בו נוכל להיפגש בסקייפ או טלפונית, ובנוסף אעדכן אתכם על ימים ושעות בשבוע בהם מתקיימים מפגשי צאט משותפים לכלל המטופלים מולי בסקייפ. מפגשים בהם אשתדל לתת מענה נוסף לצרכים העולים במהלך השבוע עד למפגש הבא. 
 
micmic678@gmail.com
 
0526-787898 
           
     
                      
 

                                רומן גארי        

Testimonial
           "אהבה היא הנכס היחיד שמתרבה ככל שמפזרים אותו-

 

                       ככל שאתה נותן יותר, נותר לך יותר"